Toner do drukarki Samsung

Toner do drukarki Samsung

Toner do drukarki Samsung jest czarnym lub kolorowym proszkiem ze związków polimerowych o specjalnych właściwościach, który jest przenoszony na zasadzie elektrograficznej na wstępnie naładowany fotoprzewodnik w specjalny sposób i tworzy na nim widoczny obraz, który jest następnie przenoszony na papier. Kopiowanie zużywa toner a jest to zależne od ilości wydrukowanych kopii, oznacza to, że im więcej informacji (tekstu, grafiki) na papierze, tym więcej tonera zużyje się podczas kopiowania. Toner posiada właściwości magnetyczne i jest używany jako materiał eksploatacyjny w druku laserowym na drukarkach i kopiarkach.

Toner do drukarki Samsung

W celu uzyskania najwyższej jakości druku producent urządzeń zaleca używanie oryginalnych tonerów do drukarki Samsung. Nasza firma oferuje swoim klientom szeroki wybór tonerów niezależnie od modelu i roku produkcji sprzętu. Nie ma znaczenia, czy szukasz popularnego materiału eksploatacyjnego jak Samsung SCX-3400, toner ML-1210 czy rzadszego tonera kolorowego w modelu CLP 300 czy 1660. W naszej firmie możesz kupić to, czego potrzebujesz. Nawet w przypadku braku pozycji w katalogu, pod zamówienie możemy sprowadzić niezbędny towar. Współpracujemy z osobami fizycznymi, indywidualnymi przedsiębiorcami oraz organizacjami komercyjnymi. Osobom prawnym zapewnimy korzystne warunki zarówno do jednorazowego zakupu, jak i do długoterminowej współpracy.

 

Co musisz wiedzieć o tonerze do drukarki Samsung?

Toner do drukarki Samsung
Toner do drukarki Samsung

Toner to specjalna farba proszkowa do drukarki. W zależności od odmiany tusz może być kolorowy lub czarny. Jest to drobna substancja ze stopu lekkiego, która służy do wypełniania kaset do drukarek laserowych. Wielkość cząstek waha się od 5-30 mikronów. Tusz proszkowy produkowany jest w 4 kolorach: czarnym, czerwonym, niebieskim i żółtym. Podczas drukowania kolory są ze sobą mieszane. Pozwala to na uzyskanie różnych odcieni na zadrukowanym papierze. Toner do drukarki Samsung wytwarzany jest na specjalnym sprzęcie przy użyciu polimerów i barwników. Użycie tonera pozwala uzyskać obrazy o przyjemnej teksturze i głębi. Dziś wyróżnia je zaokrąglony kształt, dzięki czemu uzyskuje się wysoką klarowność obrazu, gradację i gładkość tonów.

Dodatkowo toner zapobiega szybkiemu zużyciu mechanizmu drukującego. Mikroskopijne drobinki sproszkowanego tonera są doskonale naelektryzowane. Dzięki temu niezawodnie przylegają do naładowanych obszarów na powierzchni fotoprzewodnika urządzenia drukującego. Toner jest podatny na zmiany temperatury. Drukarki monochromatyczne używają tylko czarnego proszku, drukarki kolorowe wykorzystują wszystkie 4 kolory.

Zasada druku laserowego

Zasada druku laserowego obejmuje kolejne etapy ładowania, przenoszenia i utrwalania obrazu na materiale (papierze). Wiązka laserowa odbita od lustra w zespole laserowym urządzenia wytwarza dodatnio naładowany obraz elektrostatyczny na całej powierzchni fotoreceptora. W wyniku oddziaływania ujemnie naładowanego tonera znajdującego się na wałku magnetycznym wkładu z fotoreceptorem powstaje widoczny obraz, który jest przenoszony, ale nie utrwalany na papierze za pomocą wałka transferowego. Następnie, za pomocą ciepła i ciśnienia, luźny widoczny obraz jest wypalany w utrwalaczu, kończąc w ten sposób cykl drukowania. 

Niezbędne materiały eksploatacyjne do domu i biura – tonery do drukarki Samsung

Nawet w przypadku korzystania ze sprzętu biurowego wiodących producentów zakup tonera jest nieunikniony. Służy do rysowania obrazu na papierze. Jeśli chcesz kupić toner do drukarki Samsung, cena tego materiału eksploatacyjnego w naszym sklepie jest ustalona na akceptowalnym poziomie.

Korzystając z tonera do drukarki laserowej Samsung, odniesiesz następujące korzyści:

   • Nasycenie kolorów.
   • Ostrość linii obrazu.
   • Zużycie ekonomiczne (choć to kryterium zależy od zastosowanego wzoru lub tekstu).
   • Długa żywotność sprzętu.

Wysokiej jakości toner do drukarki Samsung, przedłuża żywotność sprzętu i pozwala uzyskać perfekcyjny tekst, rysunki, grafiki.

Korzystna oferta naszej firmy

W naszym sklepie kupisz toner do drukarki Samsung na korzystnych warunkach. Służył on do drukowania tekstów, diagramów, różnych obrazów. W naszym katalogu znajdują się oryginalne produkty, dzięki czemu nie zaszkodzą one działaniu Twojego urządzenia. Jeśli z jakiegoś powodu wybór produktu jest dla Ciebie trudny, skorzystaj z porady naszych specjalistów.

Dlaczego warto u nas kupić toner do drukarki Samsung:

   • Oferujemy szeroką gamę certyfikowanych materiałów eksploatacyjnych.
   • Pracujemy dla płatności gotówkowych i bezgotówkowych – płać, jak wolisz.

Jeśli nie masz pewności, który toner i który producent jest bardziej odpowiedni dla Twojego urządzenia, skontaktuj się z naszym pracownikiem pod wskazanymi telefonami. Udzielimy szczegółowych informacji na temat różnych modeli sprzętu biurowego i podpowiemy, który materiał eksploatacyjny najlepiej się sprawdzi. Tonery do drukarki Samsung są najwyższej jakości, uznawane przez ekspertów oraz klientów za niezawodne i nie powodujące problemów z drukowaniem.

Każdy toner jest wyposażony w najnowszy chip wymagany do drukowania. Ciesz się najwyższą jakością druku w wysokiej rozdzielczości na zwykłym papierze biurowym przy użyciu tonera do drukarki Samsung. Doskonały materiał eksploatacyjny opracowany przy użyciu technologii druku monochromatycznego, zapewnia efektywny druk każdego dokumentu. Wydruki są wyraźniejsze, ostrzejsze i bardziej błyszczące, nawet na zwykłym papierze biurowym.