Studio tatuażu w Warszawie

Studio tatuażu w Warszawie

Tatuaż to sztuka wolnego ducha – studio tatuażu w Warszawie. Jeśli zdecydowałeś się spełnić swoje artystyczne marzenie o tatuażu i wybrać profesjonalne studio tatuażu w Warszawie, znalazłeś to, czego szukasz. Zebraliśmy prawdziwych mistrzów, którzy stworzyli oryginalne szkice i umiejętnie przenieśli je na skórki. Bez względu na to, jaki styl wybierzesz, tatuator zajmie się tym zadaniem indywidualnie. W prawdziwej sztuce tatuażu nie ma miejsca na plagiat. Nasz zespół skupia najbardziej utalentowanych artystów. Tylko u nas będziesz zadowolony z ciepłej i komfortowej atmosfery. Uprzejmi i życzliwi tatuatorzy nie pozostawią Cię obojętnym, pomogą wybrać szkic lub, jeśli wolisz, narysować to, co chcesz.

Tatuaże to sztuka wolnego ducha

Nie ma granic, które mogłyby ograniczać indywidualność, co oznacza, że ​​szkice, które stworzysz, będą dokładnie odzwierciedlać to, kim jesteś. Nasi artyści pracują w zupełnie różnych stylach: realizm, oldschool, linia, kropka, noir, akwarela, liternictwo, japoński tatuaż – ire​zumi i wiele innych. Wiedzą, jak zamienić body art w formę autoekspresji, upiększyć skórę lub zakryć niedoskonałości, kiedy trzeba. Nie martw się o swoje bezpieczeństwo. Sterylność i higienę traktujemy bardzo poważnie. Wszystkie narzędzia i materiały eksploatacyjne w naszym laboratorium są jednorazowe, a pigmenty posiadają certyfikaty jakości. Studio tatuażu w Warszawie reprezentują tylko prawdziwi artyści, to nasza przewaga nad innymi salonami.

Wybierz nasze studio tatuażu w Warszawie

Wykonanie tatuażu w studiu tatuażu w Warszawie jest nie tylko całkowicie bezpieczne, ale również komfortowe. Najnowocześniejszy profesjonalny sprzęt usunie ból z procesu tatuowania. Czeka na Ciebie również herbata, kawa i dobry humor. Po wykonaniu tatuażu otrzymasz porady, jak prawidłowo o niego dbać w czasie gojenia. Zawsze jesteś mile widziany, a nasi tatuatorzy dołożą wszelkich starań, abyś był szczęśliwy. To podstawowa zasada naszego studia.

Zapewniamy:
  • 100% gwarancja sterylności i bezpieczeństwa wszystkich zabiegów, wszystkie niezbędne certyfikaty i licencje.
  • Twój tatuaż zostanie wykonany przez jednego z najlepszych artystów w Warszawie z dużym wyborem wysokiej jakości prac.
  • Mistrz pomoże Ci wybrać lub wykonać szkic Twojego unikalnego, sugerując wymiary i miejsca zastosowania.
  • Potwierdza to, że nasze studio tatuażu w Warszawie można uznać za mistrzowskie

Jak wszyscy wiemy, Warszawa słynie z salonów tatuażu. Wśród wielu tego typu obiektów nasze studia wyróżniają się jak żadne inne. Przez lata zbudowaliśmy dużą bazę stałych klientów, którzy nam ufają. Wybierz nas, a zyskasz wieloletnią sprawdzoną jakość. W naszym studiu tatuażu w Warszawie masz pełne bezpieczeństwo procesu. Życzliwość i gościnność to znaki rozpoznawcze naszego studia. Wśród wielu ważnych czynników przy wyborze tatuażysty w Warszawie jest koszt tatuażu. Niewiele salonów oferuje tak dobry stosunek jakości do ceny jak nasz. Śmiało można stwierdzić, że nasze Studio Tatuażu jest jednym z najlepszych Salonów Tatuażu w Warszawie.

Bezpieczeństwo podczas robienia tatuażu

Aby zapewnić bezpieczeństwo naszych usług w naszym studiu tatuażu w Warszawie, przybliżymy Państwu stosowane przez nas zabezpieczenia. Tatuaże wykonywane są w pomieszczeniach spełniających wymogi higieniczne oraz spełniające międzynarodowe standardy jakości w zakresie tatuażu. Dla Twojego bezpieczeństwa używamy wyłącznie materiałów jednorazowego użytku (igły, nasadki), które mają kontakt ze skórą podczas wykonywania tatuażu. Cały sprzęt przechodzi niezbędne etapy sterylizacji: czyszczenie mechaniczne w myjkach ultradźwiękowych, obróbkę chemiczną środkami dezynfekującymi, a następnie sterylizację ciepłem suchym w nowoczesnych urządzeniach. Oczywiście tatuażyści pracują w jednorazowych rękawiczkach i fartuchach.

Jeśli jesteś absolutnie zdecydowany na zrobienie sobie tatuażu, wybierz nasze studio tatuażu w Warszawie

Studio tatuażu w Warszawie
Studio tatuażu w Warszawie

Wymyśliłeś już projekt swojego przyszłego tatuażu? Ale którą część ciała wytatuować? Aby ułatwić każdemu wybór miejsca tatuażu, poniżej przedstawiamy listę najpopularniejszych miejsc tatuażu na ciele. Studio tatuażu Warszawa Najpopularniejszym miejscem wykonywania tatuaży jest oczywiście górna część ciała. Najczęstszymi miejscami są ramiona, przedramiona i nadgarstki. Ramię nadaje się do dowolnego rysunku średniej wielkości, ramię można również połączyć z przedramieniem, aby zobrazować całą fabułę tatuażu na tym obszarze skóry. Na nadgarstek najczęściej nakładane są drobne elementy: elementy botaniczne, bransoletki itp. Czasami tatuaże są nakładane na palce.

Nogi to świetne miejsce na tatuaż. To nie przypadek, że kobiety uwielbiają robić sobie tatuaże na udach. Kostka jest również doskonałym miejscem na tatuaż. W Warszawie dziewczyny z kwiatami wymalowanymi na bransoletkach czy kostkach często można spotkać na ulicy. Wygląda elegancko i seksownie.

Łopatki to świetne miejsce na tatuaż. Po pierwsze, mistrz może technicznie narysować obrazy na łopatkach, a po drugie, takie tatuaże są łatwe do ukrycia, wystarczy założyć ubranie, aby zakryć plecy. Popularnym miejscem jest górna część ciała, gdzie można umieścić prawie każdy tatuaż. Tatuaże na klatce piersiowej są również bardzo popularne.

Jest jeszcze jeden popularny obszar tatuażu dla kobiet, dolna część pleców. Odważnie, stylowo i pięknie! Chcesz wytatuować dolną część pleców w Warszawie? W naszym studiu tatuażu w Warszawie wykonamy rysunki o dowolnej tematyce: od ornamentów roślinnych po celtyckie. Nie wymieniliśmy wszystkich miejsc na ciele, w których można przedstawić tatuaż, ale wymieniliśmy wszystkie najpopularniejsze miejsca. Możesz zamówić tatuaż na dowolnej części ciała, a artysta chętnie go wykona.

Lucky Seven studio tatuażu
Chmielna 13,
00-021 Warszawa
500 777 777
www.luckyseven.pl